Tepelná čerpadla PANASONIC

Aquarea – tepelná čerpadla   

Katalog tepelných čerpadel PANASONIC ke stažení 

Panasonic Aquarea vytvořila, inovativní nový, nízko-energetický systém, který vám pomůže vychutnat ideální teploty a teplé vody ve vaší domácnosti, a to i při extrémních venkovních teplotách. Aquarea tepelné čerpadlo vzduch-voda zachycuje čerstvý vzduch pro chlazení nebo ohřívání  pro zajištění maximálního komfortu. Aquarea je mnohem čistší, bezpečnější, levnější a šetrné k životnímu prostředí než alternativy s využitím zemního plynu, ropy a dalších elektrických systémů.

Jedna venkovní jednotka, která může být posílena o solární panely, ohřívá vodu pro domácí použití a pro radiátory nebo sálavé podlahy. Systém může být také dodatečně instalován do systému ústředního vytápění čímž snížíte náklady na instalaci.Inovativní volba pro kompletní rekonstrukci a novostavby.

Nová Aquarea vzduch-voda tepelného čerpadla. Nejlepší celoroční účinnost. V čele energetické inovace, Aquarea je rozhodné postavení “zeleného” topného a klimatizačního systému. Aquarea tepelné čerpadlo Panasonic umožňuje ušetřit až 80% z topných nákladů ve srovnání s elektrickými přímotopy (zjistit více). Panasonic Aquarea vám nabízí řešení pro každou potřebu na vytápění a přípravu teplé užitkové vody. Velký rozsah Aquarea řešení, vám pomůže vytvořit svůj domov efektivnější a instalace levnější a jednodušší (zjistit více). Nová Aquarea All in One hydromodule + 200 l nádrže. Kompaktní a snadno se instaluje. Snadná instalace vysoce efektivní řešení, to vám ušetří více než polovinu doby instalace (zjistit více)

Ovládání a možnosti připojení
- můžete správně řídit tepelné čerpadlo a provést komplexní sledování a kontrolu z libovolného místa na světě díky internetové aplikaci Panasonic.

 

 
Aquarea High Performance
Aquarea High Performance

Pro dům s nízkoteplotními radiátory nebo podlahovým vytápěním je vhodným řešením naše vysoce výkonná Aquarea HP. Toto řešení může pracovat jako samostatná jednotka, nebo je možné jej v závislosti na požadavcích zkombinovat s existujícím plynovým nebo olejovým otopným systémem. Toto nové řešení je ideální pro nízkoenergetické domovy.

Aquarea T-CAP
Aquarea T-CAP

Pokud je nejdůležitějším aspektem udržení optimálních kapacit vytápění i při tak nízkých teplotách, jako je -7 °C nebo -20 °C*, pak zvolte systém Aquarea T-CAP. Bude tak zajištěna vždy dostatečná kapacita pro vytápění domu bez pomoci externího kotle - i za extrémně nízkých teplot. Aquarea T-CAP má vždy vysokou účinnost a vysokou kapacitu vytápění i při extrémně nízkých teplotách. S Aquarea T-CAP si vždy vychutnáte radost z úspor.

Aquarea HT
Aquarea HT

Pro dům s tradičními vysoko teplotními radiátory (jako jsou litinové radiátory) je nejvhodnějším řešením Aquarea HT, protože nabízí výstupní vodu o teplotě 65 °C i při teplotě -20 °C. Aquarea HT dokáže vyrobit horkou vodu o  teplotě 65 °C pouze s tepelným čerpadlem.

 
 
zvětšit
 
zvětšit
 
zvětšit
 
zvětšit
 
zvětšit
 
 

MÁTE ZÁJEM O NÁVRH KLIMATIZACE ČI TEPELNÉHO ČERPADLA ZDARMA!
Napište nám a mi Vám zavoláme na zpět.